CLASSIC keramické umývadlo 90x50cm, 3 otvory, biela ExtraGlaze 8788311
Kód: 8788311Súvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€684,19
–14 %
VIOLETA um. skrinka 83x52x46cm + um. 8788111, biela pololesk VI090-3131
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€486,27 bez DPH
€588,39
SALECODE:RETRO3:3:%
€203,34
–14 %
CLASSIC keramický stĺp k umývadlu 66x27 cm, biela ExtraGlaze 877011
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€144,51 bez DPH
€174,86
SALECODE:RETRO3:3:%
€1 226,16
–14 %
CROSS retro umyvadlová skříňka 85x81x47cm, 2x zásuvka, buk CR391
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€871,47 bez DPH
€1 054,48
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€1 226,16
–14 %
CROSS um. skrinka 85x81x47cm + um. 8788111, 2x zásuvka, starobiela CR291
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€871,47 bez DPH
€1 054,48
SALECODE:RETRO3:3:%
€386,72
–14 %
CLASSIC závesná WC misa, 37x55 cm, biela ExtraGlaze 871211
Priemerné hodnotenie produktu je 4,3 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€274,84 bez DPH
€332,56
SALECODE:RETRO3:3:%
€386,72
–14 %
CLASSIC WC misa kombi spodný/zadný odpad, biela ExtraGlaze 871711
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€274,84 bez DPH
€332,56
SALECODE:RETRO3:3:%
€337,82
–14 %
CLASSIC bidet, 37x54cm, 3 otvory, biela ExtraGlaze 8762311
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€240,09 bez DPH
€290,51
SALECODE:RETRO3:3:%
€447,84
–14 %
CLASSIC keramické umývadlo 90x50cm, bez otvoru, biela ExtraGlaze 8788011
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€318,29 bez DPH
€385,13
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€606,76
–14 %
CLASSIC splachovací mechanizmus, bronz BOBR
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€431,24 bez DPH
€521,80
Splachovací mechanismus s řetízkem včetně trubky k nádržce.
SALECODE:RETRO3:3:%
€252,24
–14 %
CLASSIC keramické umývadlo 60x46 cm, biela ExtraGlaze 8731111
Priemerné hodnotenie produktu je 4,9 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€179,26 bez DPH
€216,91
SALECODE:RETRO3:3:%
€386,72
–14 %
CLASSIC bidet závesný, 37x55 cm, biela ExtraGlaze 8765111
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€274,84 bez DPH
€332,56
SALECODE:RETRO3:3:%
€211,49
–14 %
PURA/CLASSIC keramické umývadlo 35x50cm, zápustné, biela ExtraGlaze 724711
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€150,31 bez DPH
€181,87
SALECODE:RETRO3:3:%
€252,24
–14 %
CLASSIC keramické umývadlo 60x46cm, bez otvoru, biela ExtraGlaze 8731011
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€179,26 bez DPH
€216,91
SALECODE:RETRO3:3:%
€354,12
–14 %
CLASSIC keramické umývadlo 75x50cm, 3 otvory, biela ExtraGlaze 8787311
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€251,67 bez DPH
€304,52
SALECODE:RETRO3:3:%
€337,82
–14 %
CLASSIC bidet, 37x54 cm, biela ExtraGlaze 8762111
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€240,09 bez DPH
€290,51
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€606,76
–14 %
CLASSIC splachovací mechanizmus, zlato BODR
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€431,24 bez DPH
€521,80
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | GSI CLASSIC - RETRO SANITÁRNA KERAMIKA |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 26.9 kg |
| EAN: | 8032937812212 |
| Farba: | Biela |
| Dĺžka: | 230mm |
| Šírka: | 900mm |
| Séria: | CLASSIC |
| Rozmer: | 90x23x50 cm |
| Inštalácia: | Do nábytku, Nástenná-skrutky |
| Hĺbka výrobku: | 500mm mm |
| Tvar: | Retro |
| Balenie: | 1ks |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pre batériu: | 3 otvory |
| Prepad: | ÁNO |
| Typ umývadla: | Klasické umývadlo |
| Vybavenie: | ExtraGlaze |
| Značky: | GSI |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.