PURA/CLASSIC keramické umývadlo 35x50cm, zápustné, biela ExtraGlaze 724711
Kód: 724711Súvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
€337,82
–14 %
CLASSIC WC misa stojaca, 37x54 cm, zadný odpad, biela ExtraGlaze 871111
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€240,09 bez DPH
€290,51
SALECODE:RETRO3:3:%
€386,72
–14 %
CLASSIC závesná WC misa, 37x55 cm, biela ExtraGlaze 871211
Priemerné hodnotenie produktu je 4,3 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€274,84 bez DPH
€332,56
SALECODE:RETRO3:3:%
€187,04
–14 %
CLASSIC čelný držiak uterákov 60cm, chróm PACL60
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€132,93 bez DPH
€160,84
SALECODE:RETRO3:3:%
€142,22
–14 %
CLASSIC duálny splachovací mechanizmus na WC kombi BPCDF
Priemerné hodnotenie produktu je 4,3 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€101,07 bez DPH
€122,29
SALECODE:RETRO3:3:%
€354,12
–14 %
CLASSIC keramické umývadlo 75x50cm, 3 otvory, biela ExtraGlaze 8787311
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€251,67 bez DPH
€304,52
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€606,76
–14 %
CLASSIC splachovací mechanizmus, bronz BOBR
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€431,24 bez DPH
€521,80
Splachovací mechanismus s řetízkem včetně trubky k nádržce.
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€606,76
–14 %
CLASSIC splachovací mechanizmus, zlato BODR
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€431,24 bez DPH
€521,80
SALECODE:RETRO3:3:%
€337,82
–14 %
CLASSIC WC misa stojaca, 37x54 cm, spodný odpad, biela ExtraGlaze 871011
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€240,09 bez DPH
€290,51
SALECODE:RETRO3:3:%
€386,72
–14 %
CLASSIC bidet závesný, 37x55 cm, biela ExtraGlaze 8765111
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€274,84 bez DPH
€332,56
SALECODE:RETRO3:3:%
€162,59
–14 %
CLASSIC WC RETRO sedátko, orech/chróm MS87N
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€115,55 bez DPH
€139,81
SALECODE:RETRO3:3:%
€337,82
–14 %
CLASSIC bidet, 37x54cm, 3 otvory, biela ExtraGlaze 8762311
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€240,09 bez DPH
€290,51
SALECODE:RETRO3:3:%
€386,72
–14 %
CLASSIC WC misa kombi spodný/zadný odpad, biela ExtraGlaze 871711
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€274,84 bez DPH
€332,56
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€711,90
–14 %
CLASSIC WC kombi, spodný/zadný odpad, biela WCSET06-CLASSIC
Priemerné hodnotenie produktu je 4,9 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€505,97 bez DPH
€612,22
SALECODE:RETRO3:3:%
€191,12
–14 %
CLASSIC čelný držiak uterákov 75cm, chróm PACL75
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€135,82 bez DPH
€164,34
SALECODE:RETRO3:3:%
€337,82
–14 %
CLASSIC bidet, 37x54 cm, biela ExtraGlaze 8762111
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€240,09 bez DPH
€290,51
SALECODE:RETRO3:3:%
€227,79
–14 %
CLASSIC splachovacia nádržka vysoká, biela ExtraGlaze 878011
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€161,88 bez DPH
€195,88
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | GSI CLASSIC - RETRO SANITÁRNA KERAMIKA |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 8.4 kg |
| EAN: | 8032937816685 |
| Farba: | Biela |
| Dĺžka: | 200mm |
| Šírka: | 350mm |
| Séria: | PURA |
| Rozmer: | 35x20x50 cm |
| Inštalácia: | Zápustné |
| Hĺbka výrobku: | 500mm mm |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Balenie: | 1ks |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pre batériu: | Bez otvoru |
| Prepad: | ÁNO |
| Typ umývadla: | Zápustné umývadlo |
| Vybavenie: | ExtraGlaze |
| Značky: | GSI |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.