CLASSIC keramické umývadlo 60x46cm, bez otvoru, biela ExtraGlaze 8731011
Kód: 8731011Súvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€711,90
–14 %
CLASSIC WC kombi, spodný/zadný odpad, biela WCSET06-CLASSIC
Priemerné hodnotenie produktu je 4,9 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€505,97 bez DPH
€612,22
SALECODE:RETRO3:3:%
€447,84
–14 %
CLASSIC keramické umývadlo 90x50 cm, biela ExtraGlaze 8788111
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€318,29 bez DPH
€385,13
SALECODE:RETRO3:3:%
€688,26
–14 %
CLASSIC keramické retro dvojumývadlo 125x54 cm, biela ExtraGlaze 8725111
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€489,17 bez DPH
€591,89
SALECODE:RETRO3:3:%
€162,59
–14 %
CLASSIC WC RETRO sedátko, orech/chróm MS87N
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€115,55 bez DPH
€139,81
SALECODE:RETRO3:3:%
€447,84
–14 %
CLASSIC keramické umývadlo 90x50cm, 3 otvory, biela ExtraGlaze 8788311
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€318,29 bez DPH
€385,13
SALECODE:RETRO3:3:%
€337,82
–14 %
CLASSIC WC misa stojaca, 37x54 cm, zadný odpad, biela ExtraGlaze 871111
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€240,09 bez DPH
€290,51
SALECODE:RETRO3:3:%
€142,22
–14 %
CLASSIC duálny splachovací mechanizmus na WC kombi BPCDF
Priemerné hodnotenie produktu je 4,3 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€101,07 bez DPH
€122,29
SALECODE:RETRO3:3:%
€203,34
–14 %
CLASSIC keramický stĺp k umývadlu 66x27 cm, biela ExtraGlaze 877011
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€144,51 bez DPH
€174,86
SALECODE:RETRO3:3:%
€308,86
–17 %
Bidet CLASSIC 37x54cm 876211
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Momentálne nedostupné
€210,72 bez DPH
€254,97
SALECODE:RETRO3:3:%
€187,04
–14 %
CLASSIC čelný držiak uterákov 60cm, chróm PACL60
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€132,93 bez DPH
€160,84
SALECODE:RETRO3:3:%
€182,97
–14 %
CLASSIC nádržka k WC kombi, biela ExtraGlaze 878111
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€130,02 bez DPH
€157,33
SALECODE:RETRO3:3:%
€447,84
–14 %
CLASSIC keramické umývadlo 90x50cm, bez otvoru, biela ExtraGlaze 8788011
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€318,29 bez DPH
€385,13
SALECODE:RETRO3:3:%
€252,24
–14 %
CLASSIC keramické umývadlo 60x46cm, 3 otvory, biela ExtraGlaze 8731311
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€179,26 bez DPH
€216,91
SALECODE:RETRO3:3:%
€252,24
–14 %
CLASSIC keramické umývadlo 60x46 cm, biela ExtraGlaze 8731111
Priemerné hodnotenie produktu je 4,9 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€179,26 bez DPH
€216,91
SALECODE:RETRO3:3:%
€337,82
–14 %
CLASSIC bidet, 37x54 cm, biela ExtraGlaze 8762111
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€240,09 bez DPH
€290,51
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | GSI CLASSIC - RETRO SANITÁRNA KERAMIKA |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 16.6 kg |
| EAN: | 8032937810607 |
| Farba: | Biela |
| Dĺžka: | 200mm |
| Šírka: | 600mm |
| Séria: | CLASSIC |
| Rozmer: | 60x20x46 cm |
| Inštalácia: | Nástenná-skrutky |
| Hĺbka výrobku: | 460mm mm |
| Tvar: | Retro |
| Balenie: | 1ks |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pre batériu: | Bez otvoru |
| Prepad: | ÁNO |
| Typ umývadla: | Klasické umývadlo |
| Vybavenie: | ExtraGlaze |
| Značky: | GSI |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.