Dlažba Ape Ama Ricetta Avorio Tortora 15x15 Matt. Rett.
Kód: 233563Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vonkajšie dlažby |
|---|---|
| Hmotnosť: | 19.09 kg |
| Farba: | Matný, Béžová |
| Hrúbka: | 10.4 mm |
| Dĺžka: | 150 mm |
| Šírka: | 150 mm |
| Séria: | APE Ama |
| Rozmer: | 15 x 15 |
| Tvar: | Štvorec |
| Balenie: | 0,34 m² |
| Estetický vzhled: | Beton, Terrazzo |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použitie: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.