Dlažba APE Arka Teal 11,6X11,6 (A045081)
Kód: 233864Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Interierová dlažba |
|---|---|
| Hmotnosť: | 25.96 kg |
| Farba: | Lesklý, Tyrkysová |
| Dĺžka: | 116 mm |
| Šírka: | 116 mm |
| Séria: | APE Arka |
| Rozmer: | 11.6 x 11.6 |
| Tvar: | Štvorec |
| Balenie: | 0,51 m² |
| Estetický vzhled: | Jednobarevné |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použitie: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | A045081 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.