Dlažba APE Arka White 5,8X11,6 Luc. (A045087)
Kód: 233852Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Interierová dlažba |
|---|---|
| Hmotnosť: | 19.06 kg |
| Farba: | Lesklý, Biela |
| Hrúbka: | 8.5 mm |
| Dĺžka: | 116 mm |
| Šírka: | 58 mm |
| Séria: | APE Arka |
| Rozmer: | 5.8 x 11.6 x 0.85 |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Balenie: | 0,51 m² |
| Estetický vzhled: | Jednobarevné |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použitie: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | A045087 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.