Dlažba APE Clos Beige 30x60 Matt. Rett. (A042347)
Kód: 234035Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vonkajšie dlažby |
|---|---|
| Hmotnosť: | 20.21 kg |
| Farba: | Matný, Béžová |
| Hrúbka: | 9.3 mm |
| Dĺžka: | 604 mm |
| Šírka: | 302 mm |
| Séria: | APE Clos |
| Rozmer: | 30.2 x 60.4 x 0.93 |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Balenie: | 1,09 m² |
| Estetický vzhled: | Kámen |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použitie: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Exteriér, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | A042347 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.