Dlažba APE Clos Beige Antislip 60x60 Matt. Rett. (A042350)
Kód: 234031Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vonkajšie dlažby |
|---|---|
| Hmotnosť: | 20.68 kg |
| Farba: | Béžová, Hrubší |
| Hrúbka: | 9.6 mm |
| Dĺžka: | 604 mm |
| Šírka: | 604 mm |
| Séria: | APE Clos |
| Rozmer: | 60.4 x 60.4 x 0.96 |
| Tvar: | Štvorec |
| Balenie: | 1,46 m² |
| Estetický vzhled: | Kámen |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použitie: | Dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R11 |
| Určení: | Exteriér, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | A042350 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.