Dlažba APE Home Hexagon White 17,5x20,2
Kód: 11223Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | VONKAJŠIE DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnosť: | 13 kg |
| Farba: | Matný, Biela |
| Hrúbka: | 8.5 mm |
| Dĺžka: | 202 mm |
| Šírka: | 175 mm |
| Séria: | APE Home |
| Rozmer: | 17.5 x 20.2 x 0.85 |
| Tvar: | Hexagon (Šestihran), Obdélník |
| Balenie: | 1 m² |
| Estetický vzhled: | Jednobarevné |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použitie: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Balkon, Bazén, Chodník, Exteriér, Garáž, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Pergola, Předsíň, Terasa |
| Kód dodavatele: | A021430 |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.