Dlažba Bottega Tiles Feelwood Blonde 40x120 Natural Rett. (B71046)
Kód: 192244Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | VONKAJŠIE DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnosť: | 20 kg |
| Farba: | Béžová |
| Povrch: | Matný |
| Hrúbka: | 20 mm |
| Dĺžka: | 1200 mm |
| Šírka: | 400 mm |
| Séria: | Bottega Tiles Feelwood |
| Rozmer: | 40 x 120 |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Balenie: | 0,96 m² |
| Estetický vzhled: | Dřevo |
| Použitie: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | B71046 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.