Dlažba Rondine Sherwood Mosaico Chevron Mahogany 24x50
Kód: 189889Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | DLAŽBA V IMITÁCII DREVA |
|---|---|
| Hmotnosť: | 18.06 kg |
| Farba: | Hnedá |
| Povrch: | Hrubší |
| Hrúbka: | 8.5 mm |
| Dĺžka: | 500 mm |
| Šírka: | 240 mm |
| Séria: | Rondine Sherwood |
| Rozmer: | 24 x 50 |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Balenie: | 0,72 m² |
| Estetický vzhled: | Dřevo |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použitie: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Otěruvzdornost PEI4, Protiskluz R10 |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | J91127 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.