Obklad Ape Ama Bianco 40x120 Matt. Rett. (A039667)
Kód: 233663Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Obklady do kuchyně |
|---|---|
| Hmotnosť: | 19.06 kg |
| Farba: | Matný, Biela |
| Hrúbka: | 9.5 mm |
| Dĺžka: | 1200 mm |
| Šírka: | 400 mm |
| Séria: | APE Ama |
| Rozmer: | 40 x 120 |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Balenie: | 1,44 m² |
| Estetický vzhled: | Beton |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použitie: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | A039667 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.