SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie, Zlatá - kartáčovaná SE954.0ZK - ZLATÁ - kartáčovaná, 100 mm
Kód: SE954.0ZKSúvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
€85,93
–17 %
SLEZÁK RAV Sprchový komplet, Zlatá kartáčovaná SK0108-1ZK
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€58,24 bez DPH
€70,47
SALECODE:RETRO3:3:%
€224,22
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie s výpustí, Zlatá - kartáčovaná SE945.0KZK - ZLATÁ - kartáčovaná, 3,8"
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€151,95 bez DPH
€183,86
SALECODE:RETRO3:3:%
€326,95
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 3-cestná s tělesem, Zlatá - kartáčovaná SE987.3ZK
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€221,57 bez DPH
€268,10
SALECODE:RETRO3:3:%
€274,10
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie, Zlatá - kartáčovaná SE954.5ZK - ZLATÁ - kartáčovaná, 150 mm
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€185,75 bez DPH
€224,76
SALECODE:RETRO3:3:%
€241,51
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie bez výpusti, Zlatá - kartáčovaná SE946.0/1ZK - ZLATÁ - kartáčovaná, 3,8"
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€163,67 bez DPH
€198,04
SALECODE:RETRO3:3:%
€233,60
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Sprchová baterie, Zlatá - kartáčovaná SE980.0ZK - ZLATÁ - kartáčovaná, 100 mm
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€158,31 bez DPH
€191,56
SALECODE:RETRO3:3:%
€223,23
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 3-cestná s tělesem a s boxem, Zlatá - kartáčovaná SE987BOXZK
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€151,28 bez DPH
€183,05
SALECODE:RETRO3:3:%
€197,06
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem, Zlatá - kartáčovaná SE985ZK
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€133,55 bez DPH
€161,59
SALECODE:RETRO3:3:%
€190,14
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová baterie bez výpusti, Zlatá - kartáčovaná SE926.5ZK - ZLATÁ - kartáčovaná, 1/2"
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€128,86 bez DPH
€155,92
SALECODE:RETRO3:3:%
€233,11
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem, Zlatá - kartáčovaná SE986KZK
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€157,98 bez DPH
€191,15
SALECODE:RETRO3:3:%
€385,22
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie, Zlatá kartáčovaná SE955.5ZK
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€261,06 bez DPH
€315,88
SALECODE:RETRO3:3:%
€266,69
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová vysoká baterie bez výpusti, Zlatá - kartáčovaná SE930.0ZK - ZLATÁ - kartáčovaná, 3,8"
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€180,74 bez DPH
€218,69
SALECODE:RETRO3:3:%
€233,60
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová baterie, Zlatá kartáčovaná SE935ZK
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€158,31 bez DPH
€191,56
SALECODE:RETRO3:3:%
€224,22
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie s výpustí, Zlatá - kartáčovaná SE945.5KZK - ZLATÁ - kartáčovaná, 1/2"
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€151,95 bez DPH
€183,86
SALECODE:RETRO3:3:%
€178,29
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová baterie bez výpusti, Zlatá - kartáčovaná SE922.0ZK - ZLATÁ - kartáčovaná, 3,8"
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€120,83 bez DPH
€146,20
SALECODE:RETRO3:3:%
€363,49
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Sprchový systém s vodovodní baterií, Zlatá kartáčovaná SE982.5/7-61ZK
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€246,33 bez DPH
€298,06
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | SLEZÁK RAV SEINA PÁKOVÉ BATERIE ZLATÁ BRÚSENÁ |
|---|---|
| EAN: | 8596700003844 |
| Farba: | PVD, Zlatá - kartáčovaná |
| Dĺžka: | 315 |
| Šírka: | 164 |
| Séria: | Seina |
| Rozmer: | 100 mm |
| Ovládanie: | Pákové |
| Typ umiestnenia: | Nástěnná |
| Hĺbka výrobku: | 93 mm |
| Typ kartuše: | Keramická, 35 mm KA3502 |
| Typ batérie: | Vanová |
| Materiál: | Mosadz |
| Otočné ústí: | Ne |
| Perlátor: | MA0010ZK |
| Přepínač vody: | MD0012SEZK |
| Typ uchycení: | Nástěnné |
| Váha brutto: | 3,68 |
| Záruka těsnosti: | 10 let |
| Celní kód: | 84818011 |
| Průtok vody l/min: | 8.3 |
| Ramínko otočné (ANO,NE): | ne |
| Rozměr balení: | 144 x 195 x 155 mm |
| se sprchou, bez sprchy: | bez sprchového setu |
| Typ produktu: | Vodovodní baterie |
| Váha netto: | 3,47 |
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€274,10
–18 %
Slezák Rav Seina retro batéria vaňová nástěnná 100mm, stará mosadz, SE954.0SM
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Skladom - ihneď na odoslanie
€185,75 bez DPH
€224,76
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€274,10
–18 %
Slezák Rav Seina retro batéria vaňová nástěnná 150mm, stará mosadz, SE954.5SM
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Dodanie obvykle 7–10 dní
€185,75 bez DPH
€224,76
SALECODE:RETRO3:3:%
€274,10
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie, Zlatá - lesklá SE954.5Z - ZLATÁ - lesklá, 150 mm
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€185,75 bez DPH
€224,76
SALECODE:RETRO3:3:%
€274,10
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie, Zlatá růžová - lesklá SE954.0ZRL - ZLATÁ RŮŽOVÁ - lesklá, 100 mm
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€185,75 bez DPH
€224,76
SALECODE:RETRO3:3:%
€274,10
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie, Zlatá růžová - lesklá SE954.5ZRL - ZLATÁ RŮŽOVÁ - lesklá, 150 mm
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€185,75 bez DPH
€224,76
SALECODE:RETRO3:3:%
€274,10
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie, Zlatá růžová - kartáčovaná SE954.5ZRK - ZLATÁ RŮŽOVÁ - kartáčovaná, 150 mm
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€185,75 bez DPH
€224,76
SALECODE:RETRO3:3:%
€274,10
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie, Zlatá - kartáčovaná SE954.5ZK - ZLATÁ - kartáčovaná, 150 mm
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€185,75 bez DPH
€224,76
SALECODE:RETRO3:3:%
€274,10
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie, Zlatá - lesklá SE954.0Z - ZLATÁ - lesklá, 100 mm
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€185,75 bez DPH
€224,76
SALECODE:RETRO3:3:%
€274,10
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie, Zlatá růžová - kartáčovaná SE954.0ZRK - ZLATÁ RŮŽOVÁ - kartáčovaná, 100 mm
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€185,75 bez DPH
€224,76
SALECODE:RETRO3:3:%
€385,22
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie, Stará mosaz SE955.5SM
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€261,06 bez DPH
€315,88
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.