Sprchové ramienko 350mm, ružové zlato BR357
Kód: BR357Súvisiaci tovar
Dodatočné parametre
| Kategória: | RETRO HLAVOVÉ SPRCHY A RAMENA |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.47 kg |
| EAN: | 8590913859991 |
| Farba: | Ružové zlato |
| Dĺžka: | 100mm, 350mm |
| Inštalácia: | Nástenná |
| Hĺbka výrobku: | 350mm mm |
| Tvar: | Retro |
| Balenie: | 1ks |
| Značky: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |
| Položka bola vypredaná… | |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.