Sprchové ramienko 350mm, nikel BR358
Kód: BR358Súvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
€76,61
–13 %
RETRO umývadlový sifón 5/4", odpad 32 mm, nikel 9598
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€54,45 bez DPH
€65,89
SALECODE:RETRO3:3:%
€60,72
–14 %
Rohový ventil s matkou, 1/2" x 3/8", nikel 2020NK
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€43,14 bez DPH
€52,20
SALECODE:RETRO3:3:%
€44,42
–14 %
Otočný držiak sprchy, nikel SUP28
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€31,55 bez DPH
€38,18
SALECODE:RETRO3:3:%
€30,97
–13 %
Vývod sprchy, priemer 50mm, nikel 981NK
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€22,02 bez DPH
€26,65
SALECODE:RETRO3:3:%
€85,17
–14 %
EPOCA ručná sprcha, 220mm, nikel DOC108
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€60,52 bez DPH
€73,23
SALECODE:RETRO3:3:%
€77,02
–14 %
Bidetový sifón 5/4", odpad 32mm, nikel 9608
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€54,73 bez DPH
€66,22
SALECODE:RETRO3:3:%
€56,64
–14 %
POWERFLEX opletená sprchová hadica, 175 cm, nikel FLE10NK
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€40,25 bez DPH
€48,70
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€337,82
–14 %
ANTEA trojprvková umývadlová batéria s retro hubicou, s výpustou, nikel 3228
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€240,09 bez DPH
€290,51
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€1 433,99
–14 %
ANTEA sprchový stĺp s termostatickou batériou, nikel SET048
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€1 019,18 bez DPH
€1 233,21
SALECODE:RETRO3:3:%
€182,97
–14 %
ANTEA stojanková drezová batéria, výška 265mm, nikel 3118
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€130,02 bez DPH
€157,33
SALECODE:RETRO3:3:%
€305,22
–14 %
ANTEA trojprvková umývadlová batéria s výpustou, nikel 3028
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€216,92 bez DPH
€262,47
SALECODE:RETRO3:3:%
€219,64
–14 %
ANTEA podomietkový prepínač, páčka, nikel DEVIN108
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€156,10 bez DPH
€188,88
SALECODE:RETRO3:3:%
€81,09
–14 %
ANTEA podomietkový ventil, studená, nikel 3058C
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€57,62 bez DPH
€69,72
SALECODE:RETRO3:3:%
€227,79
–14 %
ANTEA stojanková drezová batéria s retro hubicou, nikel 3128
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€161,88 bez DPH
€195,88
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€704,56
–14 %
ANTEA päťprvková batéria na okraj vane, nikel 3318
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€500,75 bez DPH
€605,91
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€423,39
–14 %
ANTEA stojanková umývadlová batéria vysoká s výpustou, výška 300mm, nikel 3278L
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€300,91 bez DPH
€364,10
Podrobný popis
| Značka | Sapho |
|---|---|
| Objednávkový kód | BR358 |
| Záruka | 24 mesiacov |
| Hmotnosť na mj | 0,470 kg |
| EAN | 8590913861772 |
| Inštalácia | Inštalácia |
| Rozmery | dĺžka 350 mm |
| Farba | |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
Ramenný 350 mm, 1/2"
Dodatočné parametre
| Kategória: | ANTEA NIKL KOHUTIKOVÉ RETRO BATÉRIE |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.47 kg |
| EAN: | 8590913861772 |
| Farba: | Nikel |
| Dĺžka: | 350mm |
| Inštalácia: | Nástenná |
| Hĺbka výrobku: | 350mm mm |
| Tvar: | Retro |
| Balenie: | 1ks |
| Materiál: | Mosadz |
| Značky: | SAPHO |
SALECODE:RETRO3:3:%
€187,04
–14 %
Sprchové ramienko 350mm, bronz BR356
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€132,93 bez DPH
€160,84
SALECODE:RETRO3:3:%
€101,47
–14 %
Sprchové ramienko 350 mm, chróm, tvar L BR351
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€72,11 bez DPH
€87,25
SALECODE:RETRO3:3:%
€191,12
–14 %
Sprchové ramienko 350mm, zlato BR355
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€135,82 bez DPH
€164,34
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.