Otočný držiak sprchy, nikel SUP28
Kód: SUP28Súvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
€76,61
–13 %
RETRO umývadlový sifón 5/4", odpad 32 mm, nikel 9598
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€54,45 bez DPH
€65,89
SALECODE:RETRO3:3:%
€60,72
–14 %
Rohový ventil s matkou, 1/2" x 3/8", nikel 2020NK
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€43,14 bez DPH
€52,20
SALECODE:RETRO3:3:%
€187,04
–14 %
Sprchové ramienko 350mm, nikel BR358
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€132,93 bez DPH
€160,84
SALECODE:RETRO3:3:%
€30,97
–13 %
Vývod sprchy, priemer 50mm, nikel 981NK
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€22,02 bez DPH
€26,65
SALECODE:RETRO3:3:%
€85,17
–14 %
EPOCA ručná sprcha, 220mm, nikel DOC108
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€60,52 bez DPH
€73,23
SALECODE:RETRO3:3:%
€77,02
–14 %
Bidetový sifón 5/4", odpad 32mm, nikel 9608
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€54,73 bez DPH
€66,22
SALECODE:RETRO3:3:%
€56,64
–14 %
POWERFLEX opletená sprchová hadica, 175 cm, nikel FLE10NK
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€40,25 bez DPH
€48,70
SALECODE:RETRO3:3:%
€56,64
–14 %
ANTEA ručná sprcha, 180mm, nikel DOC28
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€40,25 bez DPH
€48,70
SALECODE:RETRO3:3:%
€292,99
–14 %
ANTEA stojanková umývadlová batéria vysoká s výpustou, nikel 3278
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€208,23 bez DPH
€251,96
SALECODE:RETRO3:3:%
€129,99
–14 %
ANTEA držák sprchy s vyústěním, nikl 981R8
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€92,38 bez DPH
€111,78
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€292,99
–14 %
ANTEA hlavová sprcha, priemer 200mm, nikel SOF2008
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€208,23 bez DPH
€251,96
SALECODE:RETRO3:3:%
€227,79
–14 %
ANTEA stojanková drezová batéria s retro hubicou, nikel 3128
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€161,88 bez DPH
€195,88
SALECODE:RETRO3:3:%
€81,09
–14 %
ANTEA podomietkový ventil, teplá, nikel 3058H
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€57,62 bez DPH
€69,72
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€826,81
–14 %
ANTEA sprchový stĺp na napojenie na batériu, hlavová a ručná sprcha, nikel SET038
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€587,64 bez DPH
€711,04
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€671,96
–14 %
ANTEA päťprvková batéria na okraj vane s retro hubicou, nikel 3888
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€477,58 bez DPH
€577,87
SALECODE:RETRO3:3:%
€81,09
–14 %
ANTEA podomietkový ventil, studená, nikel 3058C
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€57,62 bez DPH
€69,72
Podrobný popis
| Značka | Sapho |
|---|---|
| Objednávkový kód | SUP28 |
| Záruka | 24 mesiacov |
| Hmotnosť na mj | 0,031 kg |
| EAN | 8590913861789 |
| Inštalácia | Inštalácia |
| Farba | |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Vrátiť | Vrátiť |
Držiak ručnej sprchy, otočný
- Materiál: mosadz
- Povrchová úprava: nikel
Dodatočné parametre
| Kategória: | ANTEA NIKL KOHUTIKOVÉ RETRO BATÉRIE |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.31 kg |
| EAN: | 8590913861789 |
| Farba: | Nikel |
| Dĺžka: | 65mm |
| Šírka: | 65mm |
| Inštalácia: | Nástenná |
| Hĺbka výrobku: | 99mm mm |
| Tvar: | Retro |
| Balenie: | 1ks |
| Materiál: | Mosadz |
| Ostatní: | Otočné ramínko |
| Průměr_Ø: | 65mm |
| Značky: | SAPHO |
SALECODE:RETRO3:3:%
€26,89
–13 %
Otočný držiak sprchy, chróm SUP21
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€19,13 bez DPH
€23,15
SALECODE:RETRO3:3:%
€44,42
–14 %
Otočný držiak sprchy, bronz SUP26
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€31,55 bez DPH
€38,18
Retro otočný držák sprchy bronz
SALECODE:RETRO3:3:%
€44,42
–14 %
Otočný držiak sprchy, zlato SUP25
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€31,55 bez DPH
€38,18
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.