EPOCA ručná sprcha, 220mm, nikel DOC108
Kód: DOC108Súvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
€76,61
–13 %
RETRO umývadlový sifón 5/4", odpad 32 mm, nikel 9598
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€54,45 bez DPH
€65,89
SALECODE:RETRO3:3:%
€60,72
–14 %
Rohový ventil s matkou, 1/2" x 3/8", nikel 2020NK
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€43,14 bez DPH
€52,20
SALECODE:RETRO3:3:%
€187,04
–14 %
Sprchové ramienko 350mm, nikel BR358
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€132,93 bez DPH
€160,84
SALECODE:RETRO3:3:%
€44,42
–14 %
Otočný držiak sprchy, nikel SUP28
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€31,55 bez DPH
€38,18
SALECODE:RETRO3:3:%
€30,97
–13 %
Vývod sprchy, priemer 50mm, nikel 981NK
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€22,02 bez DPH
€26,65
SALECODE:RETRO3:3:%
€77,02
–14 %
Bidetový sifón 5/4", odpad 32mm, nikel 9608
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€54,73 bez DPH
€66,22
SALECODE:RETRO3:3:%
€56,64
–14 %
POWERFLEX opletená sprchová hadica, 175 cm, nikel FLE10NK
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€40,25 bez DPH
€48,70
SALECODE:RETRO3:3:%
€292,99
–14 %
ANTEA stojanková umývadlová batéria vysoká s výpustou, nikel 3278
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€208,23 bez DPH
€251,96
SALECODE:RETRO3:3:%
€231,87
–14 %
ANTEA retro nástenná batéria, horné ramienko, nikel 3368
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€164,79 bez DPH
€199,39
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€704,56
–14 %
ANTEA päťprvková batéria na okraj vane, nikel 3318
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€500,75 bez DPH
€605,91
SALECODE:RETRO3:3:%
€219,64
–14 %
ANTEA podomietkový prepínač, páčka, nikel DEVIN108
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€156,10 bez DPH
€188,88
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€423,39
–14 %
ANTEA stojanková umývadlová batéria vysoká s výpustou, výška 300mm, nikel 3278L
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€300,91 bez DPH
€364,10
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€415,24
–14 %
ANTEA stojanková umývadlová batéria vysoká s výpustou, výška 245mm, nikel 3178L
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€295,12 bez DPH
€357,09
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€292,99
–14 %
ANTEA hlavová sprcha, priemer 200mm, nikel SOF2008
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€208,23 bez DPH
€251,96
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€350,04
–14 %
ANTEA nástenná vaňová batéria kompletná, nikel 3018
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€248,78 bez DPH
€301,02
SALECODE:RETRO3:3:%
€129,99
–14 %
ANTEA držák sprchy s vyústěním, nikl 981R8
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€92,38 bez DPH
€111,78
Podrobný popis
| Brand | Sapho |
|---|---|
| Ordering Code | DOC108 |
| Záruka | 24 mesiacov |
| Hmotnosť na mj | 0,340 kg |
| EAN | 8590913861826 |
| Rozmery | 220 mm |
| Farba | |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Funkcia | Jedna funkcia |
Ručná sprcha.
- dĺžka: 220 mm
- priemer: 75 mm
- materiál:
- povrchová úprava: nikel
1 funkcia:
![]()
Dodatočné parametre
| Kategória: | ANTEA NIKL KOHUTIKOVÉ RETRO BATÉRIE |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.34 kg |
| EAN: | 8590913861826 |
| Farba: | Nikel |
| Dĺžka: | 220mm |
| Tvar: | Retro |
| Balenie: | 1ks |
| Funkcia sprchy: | Dážď |
| Materiál: | Mosadz |
| Ostatní: | Jedna funkce |
| Průměr_Ø: | 75mm |
| Značky: | SAPHO |
SALECODE:RETRO3:3:%
€48,49
–14 %
EPOCA ručná sprcha, 210mm, mosadz/chróm DOC101
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€34,45 bez DPH
€41,69
EPOCA ruční sprchová hlavice, chrom 1 funkce: déšť
SALECODE:RETRO3:3:%
€81,09
–14 %
EPOCA ručná sprcha, 210mm, mosadz/bronz DOC106
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€57,62 bez DPH
€69,72
SALECODE:RETRO3:3:%
€93,32
–14 %
EPOCA ručná sprcha, 220mm, mosadz/ružové zlato DOC107
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€66,31 bez DPH
€80,24
SALECODE:RETRO3:3:%
€89,24
–14 %
EPOCA ručná sprcha, 220mm, mosadz / zlato DOC105
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€63,41 bez DPH
€76,73
SALECODE:RETRO3:3:%
€44,42
–14 %
DREAMART ručná sprcha, 230mm, chróm DOC148
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€31,55 bez DPH
€38,18
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.