UNICOLOR 20 obklad Coral brillo 20x20 (1m2) F52
Kód: F52Súvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
€38,51
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Azul Cobalto Brillo 15x15 (1m2) 691
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€29,91 bez DPH
€36,19
SALECODE:RETRO3:3:%
€32,40
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Verde mate 20x20 (1m2) R39
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€25,16 bez DPH
€30,44
SALECODE:RETRO3:3:%
€38,51
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Siena brillo 20x20 (1m2) F53
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€29,91 bez DPH
€36,19
SALECODE:RETRO3:3:%
€52,77
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Rojo Burdeos brillo 15x15 (1m2) 799
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€40,98 bez DPH
€49,59
SALECODE:RETRO3:3:%
€38,51
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Azul Noche Brillo 15x15 (1m2) P99
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€29,91 bez DPH
€36,19
SALECODE:RETRO3:3:%
€36,47
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Wengue mate 20x20 (1m2) J27
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€28,32 bez DPH
€34,27
SALECODE:RETRO3:3:%
€38,51
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Amarillo Yema Brillo 15x15 (1m2) F56
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€29,91 bez DPH
€36,19
SALECODE:RETRO3:3:%
€52,77
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Rojo brillo 20x20 (1m2) Q91
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€40,98 bez DPH
€49,59
SALECODE:RETRO3:3:%
€38,51
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Azul Marino Brillo 15x15 (1m2) A60UNI
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€29,91 bez DPH
€36,19
SALECODE:RETRO3:3:%
€38,51
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Verde Botella brillo 20x20 (1m2) 840
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€29,91 bez DPH
€36,19
SALECODE:RETRO3:3:%
€32,40
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Cameo mate 20x20 (1m2) 952
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€25,16 bez DPH
€30,44
SALECODE:RETRO3:3:%
€30,36
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Azul brillo 15x15 (1m2) 123
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€23,57 bez DPH
€28,52
SALECODE:RETRO3:3:%
€52,77
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Rojo brillo 15x15 (1m2) Q90
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€40,98 bez DPH
€49,59
SALECODE:RETRO3:3:%
€36,47
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Musgo mate 20x20 (1m2) J30
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€28,32 bez DPH
€34,27
SALECODE:RETRO3:3:%
€36,47
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Alga Mate 15x15 (1m2) J52
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€28,32 bez DPH
€34,27
SALECODE:RETRO3:3:%
€36,47
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Verde Mar mate 15x15 (1m2) 188
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€28,32 bez DPH
€34,27
Podrobný popis
Séria UNICOLOR sa dodáva v rozmere 15x15 a 20x20. Je na výber z nepreberného množstva farieb v lesklom aj matnom prevedení. Ďalšou lahôdkou je takzvaná PRECUT dlaždica v rozmere 20x20, ktorá je prezeraná na kocky, prúžky o rôznych veľkostiach. Vďaka tejto možnosti sú Vaše projekty bez hraníc a je možné kombinovať a vymyslieť nádherný priestor podľa fantázie.

Dodatočné parametre
| Kategória: | OBKLAD UNICOLOR 15X15 / 20X20 MAT / LESK |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 13 kg |
| EAN: | 8429919010207 |
| Farba: | Lesk |
| Hrúbka: | 6mm |
| Séria: | UNICOLOR |
| Rozmer: | 20x20 cm |
| Balenie: | 1ks |
| Balenie obsahuje: | 1m2 |
| Hmotnost / m2: | 13.0kg |
| Materiál: | Keramika |
| Počet ks vbalení: | 25 |
| Použitie: | Obklad |
| Značky: | FABRESA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.