WALDORF nádržka vysoká, čierna mat 418031
Kód: 418031Súvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€2 251,60
–14 %
WALDORF keramické dvojumývadlo 150x55cm, čierna mat 4143K7
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€1 600,30 bez DPH
€1 936,36
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€2 819,60
–14 %
WALDORF urinál na postavenie so zakrytým prívodom vody 44x124,5 cm, vrátane sifónu, čierna mat 413131
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€2 004 bez DPH
€2 424,84
SALECODE:RETRO3:3:%
€407,60
–14 %
WALDORF nádržka k WC kombi, čierna mat 418131
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€289,69 bez DPH
€350,52
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€1 423,60
–14 %
WALDORF urinál so zakrytým prívodom vody, 44x72cm, čierna mat 413031
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€1 011,80 bez DPH
€1 224,28
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€1 389,60
–14 %
WALDORF WC kombi, spodný/zadný odpad, čierna-chróm WCSET25-WALDORF
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€987,64 bez DPH
€1 195,04
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€759,60
–14 %
WALDORF keramické umývadlo 80x55cm, čierna mat 4141K7
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€539,87 bez DPH
€653,24
SALECODE:RETRO3:3:%
€447,60
–14 %
WALDORF univerzálny keramický stĺp k umývadlám 60, 80cm, čierna mat 417031
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€318,12 bez DPH
€384,92
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€831,60
–14 %
WALDORF WC misa stojaca, 37x65cm, spodný/zadný odpad, čierna mat 411631
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€591,04 bez DPH
€715,16
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€1 654
–14 %
WALDORF keramické umývadlo 120x55cm, čierna mat 4144K7
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€1 175,57 bez DPH
€1 422,44
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€591,60
–14 %
WALDORF keramické umývadlo 60x55cm, čierna mat 4140K7
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€420,46 bez DPH
€508,76
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€1 095,60
–14 %
WALDORF keramické umývadlo 100x55cm, čierna mat 4142K7
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€778,68 bez DPH
€942,20
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€699,60
–14 %
WALDORF bidet závesný 37x55cm, čierna mat 4125K7
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€497,22 bez DPH
€601,64
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€1 830,40
–14 %
WALDORF WC misa s nádržkou, spodný/zadný odpad, čierna-chróm WCSET27-WALDORF
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€1 300,96 bez DPH
€1 574,16
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€699,60
–14 %
WALDORF závesná WC misa, 37x55cm, čierna mat 411531
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€497,22 bez DPH
€601,64
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€887,60
–14 %
WALDORF WC kombi misa 40x68cm, spodný/zadný odpad, čierna mat 411731
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€630,84 bez DPH
€763,32
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | WALDORF ČIERNA MATNÁ RETRO SANITÁNÍ KERAMIKA |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 11.7 kg |
| EAN: | 8388777321774 |
| Farba: | Čierna |
| Dĺžka: | 360mm |
| Šírka: | 400mm |
| Séria: | WALDORF |
| Rozmer: | 40x36x14 cm |
| Hĺbka výrobku: | 140mm mm |
| Tvar: | Retro |
| Balenie: | 1ks |
| Materiál: | Keramika |
| Značky: | KERASAN |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.