UNICOLOR 15 obklad Azul Turquesa Brillo 15x15 (1m2) E85
Kód: E85Súvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
€48,70
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Negro mate 15x15 (1m2) R70
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€37,82 bez DPH
€45,76
SALECODE:RETRO3:3:%
€36,47
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Amarillo mate 20x20 (1m2) R33
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€28,32 bez DPH
€34,27
SALECODE:RETRO3:3:%
€38,51
–6 %
UNICOLOR obklad Rosa Palo 15x15 (1m2) 16556
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€29,91 bez DPH
€36,19
SALECODE:RETRO3:3:%
€30,36
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Verde brillo 20x20 (1m2) 868
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€23,57 bez DPH
€28,52
SALECODE:RETRO3:3:%
€52,77
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Rojo Burdeos brillo 20x20 (1m2) 841
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€40,98 bez DPH
€49,59
SALECODE:RETRO3:3:%
€38,51
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Amarillo Yema brillo 20x20 (1m2) F54
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€29,91 bez DPH
€36,19
SALECODE:RETRO3:3:%
€32,40
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Azul Mate 15x15 (1m2) R68
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€25,16 bez DPH
€30,44
SALECODE:RETRO3:3:%
€38,51
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Azul Cobalto brillo 20x20 (1m2) 743
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€29,91 bez DPH
€36,19
SALECODE:RETRO3:3:%
€32,40
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Verde mate 15x15 (1m2) 658
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€25,16 bez DPH
€30,44
SALECODE:RETRO3:3:%
€38,51
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Morado brillo 15x15 (1m2) E87
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€29,91 bez DPH
€36,19
SALECODE:RETRO3:3:%
€38,51
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Lila brillo 20x20 (1m2) 750
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€29,91 bez DPH
€36,19
SALECODE:RETRO3:3:%
€36,47
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Oliva mate 15x15 (1m2) J57
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€28,32 bez DPH
€34,27
SALECODE:RETRO3:3:%
€30,36
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Rosa brillo 20x20 (1m2) 866
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€23,57 bez DPH
€28,52
SALECODE:RETRO3:3:%
€52,77
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Rojo brillo 20x20 (1m2) Q91
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€40,98 bez DPH
€49,59
SALECODE:RETRO3:3:%
€30,36
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Arena brillo 20x20 (1m2) 673
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€23,57 bez DPH
€28,52
SALECODE:RETRO3:3:%
€38,51
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Rosa Palo Brillo 20x20 (1m2) F55
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€29,91 bez DPH
€36,19
Podrobný popis
Séria UNICOLOR sa dodáva v rozmere 15x15 a 20x20. Je na výber z nepreberného množstva farieb v lesklom aj matnom prevedení. Ďalšou lahôdkou je takzvaná PRECUT dlaždica v rozmere 20x20, ktorá je prezeraná na kocky, prúžky o rôznych veľkostiach. Vďaka tejto možnosti sú Vaše projekty bez hraníc a je možné kombinovať a vymyslieť nádherný priestor podľa fantázie.

Dodatočné parametre
| Kategória: | OBKLAD UNICOLOR 15X15 / 20X20 MAT / LESK |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 10.6 kg |
| EAN: | 8429919006729 |
| Farba: | Lesk |
| Hrúbka: | 6mm |
| Séria: | UNICOLOR |
| Rozmer: | 15x15 cm |
| Balenie: | 1ks |
| Balenie obsahuje: | 1m2 |
| Hmotnost / m2: | 10.6kg |
| Materiál: | Keramika |
| Počet ks vbalení: | 44 |
| Použitie: | Obklad |
| Značky: | FABRESA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.