ANTIQUE rectangular shower enclosure, 900x800 mm, L variant GQ1290LCGQ5680C
Code: GQ1290LCGQ5680CProduct detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO SHOWER ENCLOSURES AND TRAYS |
|---|---|
| Warranty: | 36 měsíců |
| Weight: | 65 kg |
| EAN: | 8590913925559 |
| Color: | Bronz |
| Length: | 1900mm |
| Width: | 900mm |
| Series: | ANTIQUE |
| Dimension: | 90x80 cm |
| Product depth: | 800mm mm |
| Šířka_vstupu: | 735mm |
| Face: | Obdélníkové zástěny |
| Packaging: | 3ks |
| Směr otevírání: | Levé |
| Tloušťka skla: | 8mm |
| Typ výplně: | ČIRÉ sklo |
| Úprava skla: | Coated glass |
| Vlastnosti: | Rámové provedení |
| Brands: | GELCO |
| Typ_otvírání: | Otevírací jednokřídlé |
| The item has been sold out… | |