APE Work Pool Edge High Thickness B Bianco 90x90 Rett.
Code: 34509Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO FLOOR TILES AND CLASSIC FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 37.87 kg |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 19.8 mm |
| Length: | 900 mm |
| Width: | 900 mm |
| Series: | APE Work |
| Dimension: | 90 x 90 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Beton |
| Use: | Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Bazén, Chodník, Exteriér, Fasáda, Garáž, Komerční prostory, Pergola, Terasa, Zahrada |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A038066 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |