AQUALINE toilet seat, oak 1705-10
Code: 1705-10Product detailed description
Material used: lacquered HDF (= Hight Density Fibreboard), the base is oak wood.
The seats have a universal shape for most toilet bowls, for suitable toilets from our range see accessories.
Additional parameters
| Category: | RETRO WC SEATS |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 3.28 kg |
| EAN: | 8590913855412 |
| Color: | Dub |
| Length: | 60mm |
| Width: | 370mm |
| Dimension: | 370x60x430 mm |
| Product depth: | 430mm mm |
| Face: | Oblé |
| Packaging: | 1ks |
| Decor: | Dub |
| Brands: | AQUALINE |
| Material: | HDF/dýha |