ARROW tile Black 5x25 (EQ-4) (1bal=0,5m2) 25836
Code: 25836Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILE ARROW 5X25 |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 16.34 kg |
| EAN: | 8435404939847 |
| Color: | Lesk |
| Thickness: | 8.8mm |
| Series: | ARROW |
| Dimension: | 5x25 cm |
| Packaging: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 0.5m2 |
| Hmotnost / m2: | 16.34kg |
| Počet ks vbalení: | 44 |
| Use: | Obklad |
| Brands: | EQUIPE |
| Material: | Keramika |