ARTISAN tile Hueso Mate 10X20 (pack = 1 m2) ARN018
Code: ARN018Related products
Product detailed description
8 mm
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL AND FLOOR TILES ARTISAN 10X20 |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 12.7 kg |
| EAN: | 8429919052610 |
| Color: | Lesk |
| Thickness: | 8mm |
| Series: | ARTISAN |
| Dimension: | 10x20 cm |
| Packaging: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 1m2 |
| Hmotnost / m2: | 12.7kg |
| Počet ks vbalení: | 50 |
| Use: | Obklad |
| Brands: | FABRESA |
| Material: | Keramika |