BELLE keramické umývátko 36x22cm, bílá NP365
Code: NP365Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO CLOAKROOM BASINS |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 6.2 kg |
| EAN: | 8590913121913 |
| Color: | Bílá |
| Length: | 120mm |
| Width: | 365mm |
| Dimension: | 36,5x12x22 cm |
| Installation: | Nástěnná-šrouby |
| Product depth: | 220mm mm |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1ks |
| Otvor pro baterii: | 1 otvor |
| Přepad: | NE |
| Typ umyvadla: | Umývátko (malé) |
| Brands: | AQUALINE |
| Material: | Keramika |
| The item has been sold out… | |