BISELADO BX tile Naranja 10x20 (1bal=1m2) 14464
Code: 14464Related products
RETRO3
€52,86
–6 %
BISELADO BX tile Rojo 10x20 (1bal=1m2) 14039
Delivery approx. 4 weeks
€41,05 excl. VAT
€49,67
Displayed in the showroom
RETRO3
€36,53
–6 %
BISELADO BX tile Teal 10x20 (bal=1m2) 19002
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
Displayed in the showroom
RETRO3
€36,53
–6 %
BISELADO BX tile Lila 10x20 (bal=1m2) 19816
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€36,53
–6 %
BISELADO BX tile Marengo 10x20 (bal=1m2) 19003
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
Displayed in the showroom
RETRO3
€28,37
–6 %
BISELADO tile BX HUESO 10x20 (1pc=1m2) 14041
The average product rating is 4,5 out of 5 stars.
Central warehouse
€22,02 excl. VAT
€26,65
RETRO3
€52,86
–6 %
BISELADO BX tile Burdeos 10x20 (bal=1m2) 17584
Delivery approx. 4 weeks
€41,05 excl. VAT
€49,67
RETRO3
€52,86
–6 %
BISELADO BX tile Azul Cobalto 10x20 (bal=1m2) 16934
Delivery approx. 4 weeks
€41,05 excl. VAT
€49,67
Displayed in the showroom
RETRO3
€31,22
–5 %
BISELADO BX Verde 10x20 (1bal=1m2) 14465
The average product rating is 3,8 out of 5 stars.
Delivery approx. 4 weeks
€24,26 excl. VAT
€29,35
RETRO3
€36,53
–6 %
BISELADO BX tile Azul Marino 10x20 (bal=1m2) 19326
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€31,22
–5 %
BISELADO BX tile Gris 10x20 (1bal=1m2) 14466
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 4 weeks
€24,26 excl. VAT
€29,35
RETRO3
€36,53
–6 %
BISELADO BX tile Azul Turquesa 10x20 (bal=1m2) 18664
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€36,53
–6 %
BISELADO BX tile Salvia 10x20 (bal=1m2) 17203
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€36,53
–6 %
BISELADO BX Amarillo Yema 10x20 (bal=1m2) 17805
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€36,53
–6 %
BISELADO BX tile Negro 10x20 (1bal=1m2) 14034
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
Displayed in the showroom
RETRO3
€36,53
–6 %
CHOCOLATE Biselado cladding (1pc=1m2) 16781
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€31,22
–5 %
BISELADO BX tile Grey Mist 10x20 (pack=1m2) 17305
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 4 weeks
€24,26 excl. VAT
€29,35
Product detailed description
Can be combined with tiles that have beveled edges.


Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILE UNICOLOR BISELADO 10X20 |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 10.6 kg |
| EAN: | 8429919043038 |
| Color: | Lesk |
| Thickness: | 8mm |
| Series: | UNICOLOR Biselado |
| Dimension: | 10x20 cm |
| Packaging: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 1m2 |
| Hmotnost / m2: | 10.6kg |
| Počet ks vbalení: | 50 |
| Use: | Obklad |
| Brands: | FABRESA |
| Material: | Keramika |