CAPRICE Chatelet 20X20 (EQ-5) (1bal=1m2) 20930
Code: 20930Related products
Displayed in the showroom
RETRO3
€69,18
–6 %
CAPRICE Chatelet Border 20X20 (EQ-5) (1bal=1m2) 20931
Delivery approx. 4 weeks
€53,74 excl. VAT
€65,02
Displayed in the showroom
RETRO3
€6,73
–5 %
CAPRICE tile Chatelet Corner 20X20 (EQ-21) 20932
Delivery approx. 4 weeks
€5,23 excl. VAT
€6,33
Displayed in the showroom
RETRO3
€52,86
–6 %
CAPRICE tiles Black 20X20 (EQ-2) (1bal=1m2) 20870
Central warehouse
€41,05 excl. VAT
€49,67
Displayed in the showroom
RETRO3
€69,18
–6 %
CAPRICE paving Saint Tropez 20X20 (EQ-5) (1bal=1m2) 20941
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 4 weeks
€53,74 excl. VAT
€65,02
Displayed in the showroom
RETRO3
€69,18
–6 %
CAPRICE tile Liberty white 20X20 (EQ-5) (1pc=1m2) 20934
Delivery approx. 4 weeks
€53,74 excl. VAT
€65,02
Displayed in the showroom
RETRO3
€69,18
–6 %
CAPRICE tile Loire 20X20 (EQ-5) (1bal=1m2) 20935
Delivery approx. 4 weeks
€53,74 excl. VAT
€65,02
Displayed in the showroom
RETRO3
€52,86
–6 %
CAPRICE tiles Taupe 20x20 (EQ-2) (1bal=1m2) 20872
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 4 weeks
€41,05 excl. VAT
€49,67
Displayed in the showroom
RETRO3
€69,18
–6 %
CAPRICE tile Burgundy Border 20X20 (EQ-5) (1bal=1m2) 20928
Delivery approx. 4 weeks
€53,74 excl. VAT
€65,02
RETRO3
€6,73
–5 %
CAPRICE Loire Corner 20X20 (EQ-21) 20937
Central warehouse
€5,23 excl. VAT
€6,33
Displayed in the showroom
RETRO3
€69,18
–6 %
CAPRICE tile Loire Border 20X20 (EQ-5) (1bal=1m2) 20936
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 4 weeks
€53,74 excl. VAT
€65,02
Displayed in the showroom
RETRO3
€6,73
–5 %
CAPRICE tiles Provence Corner 20X20 (EQ-21) 20940
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€5,23 excl. VAT
€6,33
Displayed in the showroom
RETRO3
€69,18
–6 %
CAPRICE tile Saint Tropez Border 20X20 (EQ-5) (1bal=1m2) 20942
Delivery approx. 4 weeks
€53,74 excl. VAT
€65,02
Displayed in the showroom
RETRO3
€6,73
–5 %
CAPRICE Saint Tropez Corner 20X20 (EQ-21) 20943
Delivery approx. 4 weeks
€5,23 excl. VAT
€6,33
Displayed in the showroom
RETRO3
€69,18
–6 %
CAPRICE tile Liberty taupe 20X20 (EQ-5) (1pc=1m2) 20933
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 4 weeks
€53,74 excl. VAT
€65,02
Displayed in the showroom
RETRO3
€6,73
–5 %
CAPRICE tile Burgundy Corner 20X20 (EQ-21) 20929
Delivery approx. 4 weeks
€5,23 excl. VAT
€6,33
Displayed in the showroom
RETRO3
€52,86
–6 %
CAPRICE tiles White 20x20 (EQ-2) (1bal=1m2) 20868
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€41,05 excl. VAT
€49,67
Product detailed description
| Character | Frost Resistant, Slinuta |
|---|---|
| Material | Ceramic |
| Wear Resistance | PEI IV |
| Use | Surface |
| Surface | Mat |
| Dimensions | 20x20 |
| Thickness | 8. 5mm |
| Package contains | 1m2, 25pcs |
| Weight per mj | 17,000 kg |
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL AND FLOOR TILES CAPRICE 20X20 |
|---|---|
| Weight: | 17 kg |
| EAN: | 8435081496619 |
| Color: | Mat |
| Thickness: | 8.5mm |
| Series: | CAPRICE |
| Dimension: | 20x20 cm |
| Packaging: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 1m2 |
| Hmotnost / m2: | 17.0kg |
| Hodnota protiskluzu: | R9 |
| Character: | Mrazuvzdorná, Slinutá |
| Abrasion resistance: | PEI IV |
| Počet ks vbalení: | 25 |
| Use: | Dlažba |
| Brands: | EQUIPE |
| Material: | Keramika |