CHARLESTON freestanding bathtub 188x83x69cm, legs chrome matt, white 38122
Code: 38122Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO BATHTUBS |
|---|---|
| Weight: | 51.72 kg |
| EAN: | 8590729039587 |
| Color: | bílá/nohy chrom |
| Length: | 690mm, 1880mm |
| Width: | 830mm |
| Dimension: | 188x83x69 cm |
| Installation: | Samostojná |
| Objem: | 210l |
| Face: | Retro |
| Packaging: | 1ks |
| Balení neobsahuje: | Vanová souprava |
| Material: | Gelcoat |
| Průměr odpadu: | 52mm |
| Brands: | POLYSAN |
| The item has been sold out… | |