DAKAR shower column with thermostatic mixer, telescopic, matt gold SZ139GB
Code: SZ139GBProduct detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO SHOWER SETS / COLUMNS |
|---|---|
| Warranty: | 72 měsíců |
| Weight: | 5.2 kg |
| EAN: | 8590913935220 |
| Color: | Zlato mat |
| Length: | 1173mm |
| Width: | 295mm |
| Installation: | Nástěnná 150 mm |
| Control: | Termostat |
| Face: | Hranaté |
| Packaging: | 1ks |
| Funkce sprchy: | Déšť, Déšť/Masáž, Masáž |
| Ostatní: | AntiCalc, Nastavitelná výška sloupu |
| Rozměr průřezu tyče: | Průměr 23 mm |
| Sprchové sloupy: | S baterií |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |