Deceram Color Art Turquoise Glossy 6x25
Code: 189539Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 18.6 kg |
| Color: | Modrá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 250 mm |
| Width: | 60 mm |
| Series: | Deceram |
| Dimension: | 6 x 25 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,43 m² |
| Aesthetic appearance: | Cihla, Retro |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 0296008A |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |