Del Conca HRN Carpegna Elemento L Monolitico HRN11 16,5x30
Code: 147166Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | UNCATEGORIZED FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 5.83 kg |
| Color: | Cihlová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10.3 mm |
| Length: | 300 mm |
| Width: | 165 mm |
| Series: | Del Conca HRN Carpegna |
| Dimension: | 16.5 x 30 x 1.03 |
| Face: | Jiný, Obdélník |
| Packaging: | 2,4 bm |
| Aesthetic appearance: | Cihla |
| Use: | Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9 |
| Určení: | Interiér |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |