DEVON ceramic sink 60x53cm, white 544001
Code: 544001Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO KITCHEN SINKS |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 42 kg |
| EAN: | 8056093916072 |
| Color: | Bílá |
| Length: | 220mm |
| Width: | 600mm |
| Dimension: | 60x22x53 cm |
| Installation: | Modulová montáž |
| Product depth: | 530mm mm |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1ks |
| Odkládací plocha: | Není |
| Otvor pro baterii: | Bez otvoru |
| Přepad: | NE |
| Brands: | KERASAN |
| Material: | Keramika |