Dlažba ABK Interno9 Dark 30x120 Lapp. Rett.
Code: 162796Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 20 kg |
| Color: | Hnědá |
| Surface: | Lapovaný |
| Thickness: | 8.5 mm |
| Length: | 1194 mm |
| Width: | 297 mm |
| Series: | ABK Interno9 |
| Dimension: | 29.7 x 119.4 x 0.85 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,44 m² |
| Aesthetic appearance: | Kov |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | I9L57200 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |