Dlažba ABK Sensi Mos. Art Statuario White 30x30 Lux+
Code: 12244Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | ANTI-SLIP FLOOR TILE |
|---|---|
| Weight: | 22.11 kg |
| Color: | Bílá |
| Surface: | Leštěný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 300 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | ABK Sensi |
| Dimension: | 30 x 30 |
| Packaging: | 0,36 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Mramor |
| Use: | Dlažba, Mozaika, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9 |
| Určení: | Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 1SL09253 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |