Dlažba ABK Sensi Mos. Quadr. Calacatta Select 30x30 Sablé
Code: 12271Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 23.15 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 300 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | ABK Sensi |
| Dimension: | 30 x 30 |
| Packaging: | 0,54 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Mozaika, Mramor |
| Use: | Mozaika, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9 |
| Určení: | Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 1SR09551 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |