Dlažba ABK Unika Grey BATTISCOPA Rett. 5,5x60
Code: 62946Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | FLOOR TILE LOOK KAMENE |
|---|---|
| Weight: | 0.83 kg |
| Color: | Šedá, Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8.5 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 55 mm |
| Series: | ABK Unika |
| Dimension: | 5.5 x 60 x 0.85 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 10 ks |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Beton |
| Use: | Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | UKR01152 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |