Dlažba ABK Unika Tozzetto Wom Mix 6 10x10 Rett.
Code: 12103Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 1.32 kg |
| Color: | Multicolor |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9.5 mm |
| Length: | 100 mm |
| Width: | 100 mm |
| Series: | ABK Unika |
| Dimension: | 10 x 10 |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Beton |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | UKR01162 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |