Dlažba Absolut Keramika Milano Silver 20x20
Code: 7629Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | MOSAICS - WALL TILES FOR BATHROOMS IN RETRO STYLE |
|---|---|
| Weight: | 16.35 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 7 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | Absolut Milano Mozaika |
| Dimension: | 20 x 20 |
| Packaging: | 1 m² |
| Aesthetic appearance: | Mozaika |
| Use: | Mozaika, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | B26 |
| Material: | Interiérový obklad - červený střep |