Dlažba Aleluia Balance Beige 59,2x59,2 rett.
Code: 49745Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 22.1 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Hrubší |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 592 mm |
| Width: | 592 mm |
| Series: | Aleluia Balance |
| Dimension: | 59.2 x 59.2 x 1 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,05 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Určení: | Interiér, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | P6091R |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |