Dlažba Aleluia Ceramicas Alpe Grey 30x60
Code: 13092Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO FLOOR TILES AND CLASSIC FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 14.13 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8.5 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | Aleluia Ceramicas Alpe |
| Dimension: | 30 x 60 |
| Packaging: | 1,46 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Beton |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | R851 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |