Dlažba Aleluia Ceramicas Alpe White 26,7x41,6
Code: 13097Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO FLOOR TILES AND CLASSIC FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 13.13 kg |
| Color: | Bílá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 7.7 mm |
| Length: | 416 mm |
| Width: | 267 mm |
| Series: | Aleluia Ceramicas Alpe |
| Dimension: | 26.7 x 41.6 x 0.77 |
| Packaging: | 1 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 3156 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |