Dlažba Aleluia Ceramicas Alpe White 29,5x59,2 Ret.
Code: 13088Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO FLOOR TILES AND CLASSIC FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 14.15 kg |
| Color: | Bílá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8.5 mm |
| Length: | 592 mm |
| Width: | 295 mm |
| Series: | Aleluia Ceramicas Alpe |
| Dimension: | 29.5 x 59.2 x 0.85 |
| Packaging: | 1,4 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Beton |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | R850R |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |