Dlažba Aleluia Moorish JF013 Shine 6,7x14
Code: 14969Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL AND FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 0.14 kg |
| Color: | Béžová, Oranžová, Žlutá, Černá, Modrá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 140 mm |
| Width: | 67 mm |
| Series: | Aleluia Ceramicas Moorish |
| Dimension: | 6.7 x 14 x 0.9 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Vzory, Dekor |
| Use: | Listela |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | C71JF013C |
| Material: | Interiérová dlažba - červený střep |