Dlažba Aparici Altea Olivo Outdoor 49x99 Nat. (tl.20mm)
Code: 216096Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO DEKORAČNÍ DLAŽB APARICI ALTEA |
|---|---|
| Weight: | 45.18 kg |
| Color: | Multicolor |
| Surface: | Hrubší |
| Thickness: | 20 mm |
| Length: | 995.5 mm |
| Width: | 497.5 mm |
| Series: | Aparici Altea |
| Dimension: | 49.75 x 99.55 x 2 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,495 m² |
| Aesthetic appearance: | Dekor |
| Use: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Chodník, Exteriér, Garáž, Pergola, Terasa, Zahrada |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |