Dlažba Aparici Bohemian Sand 50x100 Nat. Rett. (tl.20mm) (G-9234)
Code: 216194Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 45.18 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Hrubý |
| Thickness: | 20 mm |
| Length: | 995.5 mm |
| Width: | 497.5 mm |
| Series: | Aparici Bohemian |
| Dimension: | 49.75 x 99.55 x 2 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,495 m² |
| Aesthetic appearance: | Vzory, Retro, Dekor, Luxusní zboží |
| Use: | 2 cm dlažba, Dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Chodník, Exteriér, Garáž, Pergola, Terasa, Zahrada |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | G-9234 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |