Dlažba Aparici Carpet Vestige Natural 100x100 Mat.
Code: 216210Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 24.1 kg |
| Color: | Multicolor |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 1000 mm |
| Width: | 1000 mm |
| Series: | Aparici Carpet |
| Dimension: | 100 x 100 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1 m² |
| Aesthetic appearance: | Vzory, Retro, Dekor, Luxusní zboží |
| Use: | Dekor, Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9 |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |