Dlažba Aparici Cotto Rosso 50x100 (tloušťka 20mm) Outdoor
Code: 169775Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 47.18 kg |
| Color: | Cihlová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 20 mm |
| Length: | 1000 mm |
| Width: | 500 mm |
| Series: | Aparici Cotto |
| Dimension: | 50 x 100 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,5 m² |
| Aesthetic appearance: | Cihla |
| Use: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Balkon, Exteriér, Interiér, Pergola, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |