Dlažba Aparici Metallic Brown 50x100 Nat. Rett.
Code: 216725Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 22.95 kg |
| Color: | Hnědá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 996 mm |
| Width: | 498 mm |
| Series: | Aparici Metallic |
| Dimension: | 49.8 x 99.6 x 1 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,486 m² |
| Aesthetic appearance: | Kov |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |