Dlažba Aparici Metallic Brown Outdoor 50x100 Matt. Rett. (tl.20mm)
Code: 216736Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 45.18 kg |
| Color: | Hnědá |
| Surface: | Hrubý |
| Thickness: | 20 mm |
| Length: | 996 mm |
| Width: | 498 mm |
| Series: | Aparici Metallic |
| Dimension: | 49.8 x 99.6 x 2 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,495 m² |
| Aesthetic appearance: | Kov |
| Use: | 2 cm dlažba, Dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Exteriér, Garáž, Pergola, Terasa, Zahrada |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |